Kontakta oss

Frank hörbäck

Frank Hörbäck

VD
0706-75 54 70
frank@isolar.se

Per Carlsson

Per Carlsson

Kalkyl
0706-75 54 45
per@isolar.se

MARYNA CEDER_01

Maryna Ceder

Ekonomi
0706-75 54 40
admin@isolar.se

Rebecca Nordlin

Rebecca Nordlin

Order & Planering
0706-75 54 31
order@isolar.se

Carl Molander

Carl Molander

Distriktschef Värmland, Dalsland och Dalarna
0706-75 54 12
carl@isolar.se

Mattias Lindholm_01

Mattias Lindholm

Distriktschef Närke, Sörmland och Östergötland
0706-75 54 47
mattias@isolar.se

Philip Falkborn_01

Philip Falkborn

Distriktschef Stockholm Uppsala och Gävleborg
0706-75 54 11
philip@isolar.se

Kontakt

Skicka ett meddelande